Druk uv na gadżetach

CYFROWY DRUK UV

Druk cyfrowy UV polega na bezpośrednim znakowaniu, która polega na cyfrowym drukowaniu pełnokolorowego obrazu. Umożliwia to niemal fotograficzne wydrukowanie projektu nawet w rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Technologia druku UV polega na drukowaniu farbami utwardzanymi promieniami UV o częstotliwości 395 nm.
Druk UV pozwala na wykonanie nadruku niemożliwych dla innych technik znakowania. Możemy wydrukować każdą grafikę, włączając w to wydruk zdjęć na gadżetach reklamowych. Ważny jest też czas wykonania. Nie potrzeba tu robić klisz, czy tracić czas na inne przygotowanie.
Co więcej wydrukować możemy już 1 sztukę, a druk spersonalizowanych (zindywidualizowanych) wydruków jest dla nas normalnością.

Możliwości druku cyfrowego

Maksymalne, pole druku wynosi 38 x 58 cm, maksymalna wysokość przedmiotów 10 cm.  Druk cyfrowy na gadżetach w technologii UV stosuje się na różnego rodzaju podłoża. Do najpopularniejszych należą: plexiglass, ABS,plastic, akryl, spieniony PVC, poliwęglan, poliester, laminaty, skóra, oprawy skóropodobne, drewno, płótno, ceramika, szkło, stal, aluminium.

Trwały druk na tworzywach

Realizując druk cyfrowy na gadżetach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dajemy naszym Klientom pewność, że jego jakość i trwałość spełni ich oczekiwania. Oprócz tego, że nadruk świetnie się prezentuje, jest także bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Jego doskonały wygląd nie ulega pogorszeniu po wpływem wilgoci, promieni słonecznych, czy wody. Jeśli chcesz, aby druk na tworzywach został wykonany starannie i rzetelnie, skorzystaj z naszej oferty.

 

 

Zalety stosowania druku cyfrowego UV:

 • Wysoka trwałość nadruku

  Wykonane nadruki charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, ścieranie i warunki atmosferyczne. Dzięki temu możemy być pewni, że naniesione grafiki utrzymają się na gadżetach reklamowych wyjątkowo długo.

  Wierne odwzorowanie kolorów

  Niewątpliwą zaletą nadruku UV jest również możliwość oddania wiernej palety kolorystycznej. Podczas druku jako pierwszą warstwę można nałożyć biały tusz. Pozwala to umieścić nadruk na podłożu o dowolnym kolorze i przeźroczystości, zachowując dokładne kolory grafiki.

  Krótki czas produkcji

  Naniesiony nadruk nie wymaga czasu na wyschnięcie czy dodatkowego procesu suszeniu. Dzięki temu oznakowane gadżety reklamowe można od razu przygotowywać do wysyłki. Skraca to czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum!

  Pełne bezpieczeństwo

  Podczas procesu drukowania nie wydzielają się szkodliwe dla człowieka zapachy. Dlatego też przedmioty oznakowane tą metodą są w pełni bezpieczne dla ludzi, można je używać we wnętrzach budynków – w biurach, mieszkaniach, hotelach, czy restauracjach.